جاذبه های گردشگریجهان گردی

بالی، سفری پر از رمز و راز و زیبایی

مقصدی ایده‌آل برای سفر عید

بهشتی در آغاز سال نو

جزیره بالی، مروارید اندونزی، با سواحل شنی سفید، معابد باستانی، جنگل‌های سرسبز و مردمی خونگرم، بهشت زمینی برای گردشگران است. سفر عید به بالی فرصتی بی‌نظیر برای تجربه آب و هوای گرم و آفتابی، طبیعت بکر و فرهنگ غنی این جزیره است.

بالی، مقصدی ایده‌آل برای سفر عید

بالی در عید نوروز از آب و هوایی گرم و آفتابی با رطوبت نسبی بالا برخوردار است. دمای هوا در طول روز بین 25 تا 30 درجه سانتی‌گراد و در شب بین 20 تا 25 درجه سانتی‌گراد است. بارش باران در این فصل نادر است، اما احتمال رگبارهای کوتاه در طول روز وجود دارد.

جاذبه‌های گردشگری:

  •  سواحل: بالی به خاطر سواحل شنی و آب‌های فیروزه‌ای خود مشهور است. ساحل کوتا، ساحل نوسا دوا و ساحل جیمباران از جمله محبوب‌ترین سواحل بالی هستند.
  • معابد: بالی به “جزیره خدایان” معروف است و معابد باستانی متعددی در آن وجود دارد. معبد تاناه لو، معبد اولوواتو و معبد بساکی از جمله مشهورترین معابد بالی هستند.
  • جنگل‌ها: جنگل میمون اوبود، جنگل بارانی بَدُرُلُنگ و پارک ملی بالی غربی از جمله جنگل‌های سرسبز بالی هستند که می‌توانید در آنها به پیاده‌روی و طبیعت‌گردی بپردازید.
  • آتشفشان‌ها: آتشفشان باتور و آتشفشان بُرُمو از جمله آتشفشان‌های فعال بالی هستند که می‌توانید از آنها بازدید کنید و طلوع خورشید را از بالای آنها تماشا کنید.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا